pizza na telefon ochota

Restauracja & PUB „Na Placu” to wyjątkowe i klimatyczne miejsce. Popularne jest z przepysznego i wyrachowanej obsługi. Mają do zaoferowania bardzo smaczne włoskie posiłki i tradycyjną polską kuchnię.
W kuchni przoduje jednak pizza która okolicznym klientom przypadła bardzo do gustu. Potwierdzić to można w prosty sposób. W godzinach popołudniowych Restauracja często tętni życiem. Klienci którzy skosztowali specjałów szefa kuchni często tam wracają. Pizzeria Na Placu mieści się na dzielnicy Ochota w Warszawie na placu Narutowicza. Lokal jest świetnie skomunikowany co umożliwia szybki i łatwy transport z z każdej części miasta.
Właściciele restauracji proponują również organizowanie imprez okolicznościowych ochota takich jak chrzest, urodziny, spotkania towarzyskie i rodzinne, imprezy firmowe. Zapewniają miłą obsługę i bardzo dobre jedzenie oraz desery.
Na Placu prowadzi również usługę dostawa na telefon w obrębie całej Ochoty. Symboliczny koszt 3 zł od zamówienia, a dostawa posiłków ochota do akademików jest całkowicie darmowa.