Prace Wykończeniowe

ulica: Świerże Górne 46

kod pocztowy: 26-900

miejscowość: Kozienice

telefon:609912764, 663416406

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

strona www:Usługi Malarskie

Przedsiębiorstwo MR expert specjalizuje się usługami remontowymi. Oferta główna firmy to prace wykończeniowe: natryskowym malowaniu, aplikacji mechanicznej gładzi, szlifowaniu maszynowym, podkładach na powierzchnie.
Marka została utworzona na bazie wieloletniego doświadczenia. Zapewniając dzięki temu usługi na najwyższym stopniu jakości. Zaznaczyć należy że każde prace robione są maszynami czołowych firm w europie. W tym także firmy Wagner. Wszystkie te czynniki wpływają na nasz profesjonalizm i gwarancję jakości.
Firma trudni się w malowaniu agregatem wnętrz i elewacji budynków, co doskonale wpływa na ograniczenie czasu, materiału (nawet do 30%) jak i doskonałe jednolite krycie na całej malowanej powierzchni (również w trudno dostępnych miejscach).
Dodatkowo Firma wykonuje również natryskiwanie gładzi w pomieszczeniach jak i szlifowanie bezpyłowe, przy użyciu szlifierek odprowadzających niemal cały pył.
Firma działa głównie na terenie województwa mazowieckiego i lubelskiego, ale wykonuje też zlecenia na w całej Polsce. Zapraszamy do sprawdzenia oferty remontowo-budowlanej na naszej stronie.