ulica: Młodocin Mniejszy 29

kod pocztowy: 26-624

miasto: Kowala

telefon:486101064

             698011407

             608489207

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

adres strony WWW: Płyty warstwowe

 

Nasze przedsiębiorstwo PUH Klementyna Matracka zajmuje się produkcją, sprzedażą i dystrybucją płyt poliuretanowych, okrytych blachą obiektów budowlanych z wymienionej płyty warstwowej jak i wynajem tych obiektów.

Nasza firma działa dynamicznie od 1996 roku w produkcji materiałów budowlanych

W ofercie płyt warstwowych posiadamy: płyty ścienne pir, płyty chłodnicze warstwowe, płyty dachowe warstwowe.
Materiały te są najczęściej stosowane do montażu dachów, ścian a także innych części konstrukcyjnych w branży budowlanej. Oferowane płyty warstwowe dostępne są w kilku wariantach przetłoczeń grubości i kolorów.
Nasza firma produkuje płyty na prywatne zamówienia, każda płyta może zostać przycięta pod odpowiedni wymiar. Wszystkie oferowane przez nas produkty są dostępne od ręki.

Firma PHUMatracka specjalizuje się również w wykonywaniu obiektów budowlanych z powyższych płyt PIR. Mamy dostępne pawilony handlowe, stróżówki i kontenery budowlane.Każdy obiekt opcjonalnie może być wyposażony w instalację elektryczną okna i toalety.
Zajmujemy się zarówno sprzedażą jak i wynajmem obiektu na czas określony.
Dobra współpraca z klientem jest dla nas istotna, dlatego też wykonujemy nasze obiekty i towary z {najdokładniejszą precyzją|najwyższą starannością i oferujemy konstruktywne doradztwo. Zasięg naszej działalności obejmuje cały Kraj.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu z działem sprzedaży.