e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon: +48 606 721 726, +48 793 741 236
Adres Strony WWW: Odszkodowania za uszkodzony samochód

Marka PewneOdszkodowania.eu ma doświadczenie w branży ubezpieczeń i odszkodowań przy uzyskiwaniu odszkodowań z tytułu kolizji w wypadku drogowym. Pomożemy Ci w dostaniu dopłaty bez wychodzenia z domu.
Nasz wykwalifikowany zespół trudni się w zdobywaniu zwrotów za szkody całkowite jak i częściowe z racji aktywnej polisy OC i AC na rzecz utraconej wartości rynkowej (UWRP). Aby sprecyzować odszkodowania za remont pojazdu wymagana jest do ustalenia rzeczywista wartość kosztów jakie poszkodowany powinien ponieść aby przywrócić swój pojazd do stanu przed zderzeniem. Mamy wielkie doświadczenie w zdobywaniu takich funduszy. Nasi fachowcy zajmą się Państwa sprawą z najwyższą dokładnością. Udaje nam się zdobyć odszkodowania na trzy lata wstecz.
Jeśli miałaś/eś wypadek komunikacyjny z innym pojazdem, jeśli ktoś zarysował Twój samochód i masz na to dowód. Zadzwoń do nas!