ulica: Młodocin Mniejszy 29

kod pocztowy: 26-624

miasto: Kowala

telefon: 698011407, 608489207

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

adres strony WWW: Płyta warstwowa

 Budynki handlowe to drobne konstrukcje, które powinny być wyposażone w odpowiednią termoizolację. Działając w branży całorocznie musimy być świadomi iż latem gorąco potrafi mocny wycisk, za to w sezonie zimowym chłód i wilgoć jest nieznośna W takiej sytuacji konieczne jest się prawidłowo odizolować od nieprzyjaznych warunków atmosferycznych docieplając budynek zalecanymi materiałami. Płyty warstwowe/url bardzo dobrze się do tego nadają. Wykonuje się z nich całe elewacje i pokrycie dachowe budynków. Używane są w bardzo szerokim zakresie między innymi przy budowie hal magazynowych, hal produkcyjnych, stróżówek, garaży, pawilonów handlowych, kontenerów budowlanych i wielu innych budynków. Płyty warstwowe można rozdzielić na rodzaje. Można w ten sposób wyróżnić warstwowe płyty chłodnicze, płyty warstwowe ścienne, płyty warstwowe dachowe.Każda wyżej wymieniona płyta ma dobrane do użytkowania go właściwości. Dlatego też Płyta chłodnicza wykorzystywana jest do utrzymywania właściwej temperatury w wykonanych z niej pomieszczeniach. Wykonywane z płyt chłodniczych budynki to chłodnie przemysłowe oraz magazyny w których z uwagi na przechowywane produkty koniecznym jest utrzymać prawidłową temperaturę. Płyty warstwowe ścienne to standardowy jak na płyty PIR materiał budowlany, służy do obudowywania w bardzo wielkim zakresie. Trzymają one odpowiednią izolację, ale nie tak mocną jak płyty chłodnicze. Za to do wyboru jest szerszy wybór koloru, grubości ścianki z płyty jak i przetłoczenia blachy.
Natomiast Płyty warstwowe dachowe wykorzystywane do budowy zadaszenia. Zabezpieczają od wilgoci i niskiej lub wysokiej temperatury, oraz produkowane są w w różnych grubościach i przetłoczeniach.
Firma zajmująca się dystrybucją oraz sprzedażą takich płyt jest Matracka Płyty. Dysponują sporym wyborem płyt warstwowych dostępnych na miejscu. Prosto z placu dystrybutora. Płyty warstwowe przygotowywane są oraz cięte na miejscu zgodnie z zamówieniem klienta. Solidna obsługa klienta, doradztwo i szybka usługa, podnoszą profesjonalizm marki. PUH Matracka wynajmuje też wykonane z płyt pawilony, kontenery i stróżówki. Jest to doskonały kompromis pomiędzy zakupem a budową własnego budynku.
Używanie płyt zależne jest od potrzeb, można z nich postawić ściany i dach nowej konstrukcji, ale można też użyć płyt warstwowych w celu poprawy warunków cieplnych już stojącego budynku. Sposobów wykorzystania jak i sposobu konfiguracji jest dużo. Polecam ten rodzaj zabezpieczenia budynku, z czystym sumieniem. Produkty takie jak płyta warstwowa są o wiele bardziej wygodne i bardziej estetycznym wyborem niż metody tradycyjne potrzebne do dociepleń takie jak płyty styropianowe lub rolki wełny.